rozmowniaki

Forum dla każdego, kto lubi dużo pisać

Wasze pasje

Share

jopek

Liczba postów : 11

Wasze pasje

Pisanie by jopek on Wto Lis 29, 2016 10:06 pm

Czym się pasjonujecie? Co lubicie robić w wolnych chwilach?
    Moją wielką pasją jest mój ogród. Nie jest wielki, ma ok 1200 m^2, ale wydaje mi się, że nie ma piękniejszego na świecie. Wiadomo, że człowiek chciałby ciągle go upiększać, jednak czasem nie wiadomo, czym się inspirować. Macie może jakiś zaufany i sprawdzony sklep z artykułami ogrodniczymi?

turysta

Liczba postów : 20

Re: Wasze pasje

Pisanie by turysta on Wto Lis 29, 2016 10:14 pm

Jak chcesz to Ci mogę polecić świetny sklep dla ogrodu. Na pewno wyróżniają się dobrymi cenami i świetną obsługą.

kierownik

Liczba postów : 18

Pisanie by kierownik on Czw Cze 29, 2017 7:53 pm

Moją pasją jest sport. Coraz bardziej kręcą mnie wycieczki w wyższe partie gór. Zdaję sobie sprawę, że trzeba się dobrze przygotować - solidny softshell to podstawa. Na szczęście za rozsądne pieniądze można takie kupić na https://www.polarsport.pl/odzie/kurtki/kurtki-nieprzewiewne.html. Kiedyś mi to polecił inny turysta w Karpaczu i teraz takiej wyprawy bez softshella sobie nie wyobrażam.

veronea0987

Liczba postów : 5

Pisanie by veronea0987 on Sro Gru 06, 2017 2:51 pm

Ja uwielbiam czytać książki i gotować! To dwie pasje, bez których żyć nie mogę, a brakuje mi na nie czasu... Sad

Lilu

Liczba postów : 5

Pisanie by Lilu on Czw Sty 04, 2018 1:03 pm

Moje pasje to czytanie książek, rękodzieło i obróbka graficzna i jakby wszystko wiąże się z pracą na komputerze, ponieważ książki czytam równiez w e-bookach, prowadzę bloga, inspiracji do rękodzieła szukam w necie, a obróbka graficzna to wiadomo, tylko w komputerze. Dlatego szukam komputera, najlepiej laptopa, póki co znalazłam taki, który mnie bardziej zainteresował http://leasinglaptopa.pl/Lenovo_ThinkPad_E470-f8f23bfb-44f6-45c1-8fd4-de2106f5c3cc?Category=16f53bae-7fcd-440d-8488-54c0601da735 Sklep wygląda na konkretny, wysyłka szybka, no i mogę też na raty wziąć. Doradźcie, czy będę z tego zadowolona?

Karolajna

Liczba postów : 13

Pisanie by Karolajna on Pon Lut 19, 2018 11:28 am

To ja w temacie kwiatów zostanę Razz Ostatnio zafiksowałam się nad tworzeniem własnoręcznie bukietów i flower boxów. Niesamowicie mnie to odpręża. Znalazłam dobrą ofertę na pudełka na stronie https://pm-m.pl/397-flower-boxy-i-pudelka-papierowe, zaopatrzyłam się w kilka i teraz czekają na jakąś specjalna okazję. Wypełniam je kwiatami i obdarowuję kogoś bliskiego...

katana

Liczba postów : 21

Pisanie by katana on Czw Kwi 12, 2018 11:35 am

Ja uwielbiam fotografować! Potrafię się w tym zatracić na kilka ładnych godzin. Szczerze, to mam tysiące zdjęc z formie elektronicznej i doszedłem do wniosku, że czas zrobić z nimi porządek. Pierwszy krok to zakupy na Albumyfoto.pl, drugi - wybór zdjęć, które są cenne, ładne i chce je wywołać, a ostatni(najbardziej bolesny) usuwanie pozostałych...

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Czw Kwi 19, 2018 7:19 pm