rozmowniaki

Forum dla każdego, kto lubi dużo pisać

Domowy warsztat

Share

jopek

Liczba postów : 11

Domowy warsztat

Pisanie by jopek on Sob Gru 17, 2016 6:59 pm

Jakie narzędzia posiadacie w swoich zasobach? Chcę rozbudować swój przydomowy warsztat i zastanawiam się, czego jeszcze może mi zabraknąć.

kierownik

Liczba postów : 23

Re: Domowy warsztat

Pisanie by kierownik on Sro Sty 04, 2017 12:47 pm

Podstawowe pytanie - co już posiadasz?

katana

Liczba postów : 25

Pisanie by katana on Sro Paź 25, 2017 3:28 pm

mój warsztat to moje królestwo, a że lubię, wręcz uwielbiam gadżety, to zaopatruje się nawet w różnego rodzaju czasami niepotrzebne, ale ułatwiające życie narzędzia czy pomoce. Ostatnio na tapecie są: http://www.schneider-electric.pl/pl/product-category/4800-przyciski---aczniki--lampki-i-manipulatory/?filter=business-4-rozdzia--energii-niskiego-napiecia... wiem, wiem... trochę przesadzam Razz

jopek

Liczba postów : 11

Pisanie by jopek on Pon Kwi 09, 2018 8:52 am

Ja to mam pecha. W warsztacie już mam trochę maszyn i po kolei zaczęły siadać. Szybko zlokalizowałem przyczynę i zamówiłem nowe wyłączniki silnikowe, tym razem nie jakieś no name z targowiska, lecz z profesjonalnego sklepu.

Karolajna

Liczba postów : 15

Pisanie by Karolajna on Czw Kwi 12, 2018 11:22 am

Mojemu mężowi znajomy polecił sklep dlaelektrykow.pl, o ile się nie mylę. Z pewnością znajdziesz tam różne narzędzia, ale też przewody, żarówki, korytka itp. więcej informacji znajdziesz na pewno na ich stronie. Miłych zakupów Smile

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Wto Lis 13, 2018 7:45 pm