rozmowniaki

Forum dla każdego, kto lubi dużo pisać

Sklepy internetowe

Share

turysta

Liczba postów : 20

Sklepy internetowe

Pisanie by turysta on Wto Lis 07, 2017 11:07 am

Znacie jakieś dobre sklepy internetowe z nietuzinkowymi ciuchami? Chciałbym zrobic jakis super prezent dla mojej narzeczonej i ktoś polecił mi look-book.pl. Ciekawe ciuchy i mega kobiece. Myślę, że mojej pięknej się spodobają. Ale  nie ukrywam, że szukam jeszcze jakichś sklepów, żeby jej podsunąć i może zmieniłaby kilka ciuszków. Podeślijcie coś Smile

katana

Liczba postów : 25

Re: Sklepy internetowe

Pisanie by katana on Pon Sty 15, 2018 8:58 am

To wszystko zależy od tego, co Twoja Piękna lubi nosić i jaki ma rozmiar. Niestety większość sklepów oferuje ciuchy w okrojonej rozmiarówce. Gdyby jednak była nieco okrąglejszych kształtów, to polecam https://www.extralargeshop.pl/pl/c/Sukienki/46/1/full. Ładne i niedrogie ciuchy, w których babeczka w rozmiarze 42+ będzie wyglądała dobrze!

kierownik

Liczba postów : 23

Pisanie by kierownik on Pon Lut 12, 2018 12:20 pm

A może zlecisz komuś zrobienie czegoś na drutach dla Twojej ukochanej? Teraz mnóstwo kobiet się zajmuje takimi robótkami. Wystarczy, że kupisz jakaś piękną włóczkę Link do strony z pięknymi kolorami włóczek już masz, teraz tylko wystarczy się zastanowić, co uszyć Smile

Lilu

Liczba postów : 5

Pisanie by Lilu on Czw Mar 08, 2018 8:38 am

Idzie wiosna, kup narzeczonej okulary Smile przeciwsłoneczne lub korekcyjne, niech sie pokaże koleżankom w jakimś szałowym modelu. Zerknij sobie do sklepu https://iokulary.pl/product-pol-23093-Dolce-Gabbana-DG-5032-3091.html Ostatnio kupiłam tu okulary mężowi, a teraz czaję się na jedne dla siebie, tym razem już chyba wezmę na raty Very Happy

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Similar topics

-

Obecny czas to Wto Cze 19, 2018 2:31 pm