rozmowniaki

Forum dla każdego, kto lubi dużo pisać

Nowa działalność

Share

katana

Liczba postów : 25

Nowa działalność

Pisanie by katana on Czw Sty 11, 2018 1:43 pm

Jakie macie pomysły, żeby ożywić ruch w zwykłym sklepie z butami? Sieciówki niestety coraz prężnie działają, a mi klientów ubywa.. Ktoś polecił mi, bym otworzył punkt paczkowy. Czy ktoś z Was może mi opowiedzieć, jak to działa? Czy się w ogóle opłaca?

turysta

Liczba postów : 20

Re: Nowa działalność

Pisanie by turysta on Wto Sty 30, 2018 9:02 am

Czy to się opłaca? Tego nie wiem.. To chyba zelży, jakie warunki wynegocjujesz. Na pewno zwiększy to ruch w twoim sklepie. Ale musisz zainwestować w jakąś reklamę zewnętrzną np. grawerowane tabliczki informacyjne, czy szyld informacyjny. Inspiracji możesz poszukać na http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-tablice-informacyjne.html. Ludzie muszą wiedzieć, że oprócz sklepu w tym miejscu jest też punkt paczkowy. Powodzenia

kierownik

Liczba postów : 23

Pisanie by kierownik on Pon Kwi 16, 2018 12:40 pm

A może by tak otworzyć punkt ksero wrocław?! W końcu to miasto studentów. Podejrzewam, że dziennie kseruje się w tym mieście tysiące, jak nie dziesiątki tysięcy stron. Wystarczy znaleźć dobre miejsce i biznes sam się będzie kręcił!

Mirianda

Liczba postów : 2

Pisanie by Mirianda on Sro Lip 11, 2018 2:41 pm

Może wprowadzenie sprzedaży internetowej? W wielu branżach może to przynieść ogromne zyski. Również jeżeli macie swoje firmy możecie przemysleć wdrożenie ciekawych rozwiązań informatycznych proponowanych przez https://nav24.pl Szczególnie systemy CRM ułatwiające obsługę zamówień będą świetną opcją

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Sro Paź 17, 2018 10:36 am