rozmowniaki

Forum dla każdego, kto lubi dużo pisać

Powiększenie ust

Share

Karolajna

Liczba postów : 15

Powiększenie ust

Pisanie by Karolajna on Pon Lut 19, 2018 11:24 am

Dziewczyny, czy zdecydowałybyście się na zbieg powiększania ust? Znalazłam ostatnio ofertę http://wroclaw-dentysta.com.pl/powiekszanie-ust-wroclaw/ i tak ten temat ciągle chodzi mi po głowie. Natura niestety nie obdarzyła mnie pięknymi i pełnymi ustami, dlatego może warto spróbować i je trochę podrasować? Co Wy o tym sądzicie?

kierownik

Liczba postów : 23

Re: Powiększenie ust

Pisanie by kierownik on Czw Mar 22, 2018 12:32 pm

Dziewczyna może nie jestem, ale się wypowiem.. Jeżeli marzysz o tym i ten temat chodzi Ci po głowie, to na pewno warto się zdecydować na tego typu zabieg. Moja mama długo marzyła o liftingu, ale bała się operacji, dlatego zdecydowała się lifting bez skalpela hifu.. Jest bardzo zadowolona!

katana

Liczba postów : 25

Pisanie by katana on Wto Kwi 03, 2018 10:19 am

Ja wolałabym zdecydować się na zabieg, w którym wykorzystany zostałby kwas hialuronowy. Takie zabiegi mają działanie wypełniające, nawilżające, wygładzające. Buzia wygląda zdecydowanie inaczej, lepiej, młodziej. Przy powiększeniu ust, wyglądają one najczęściej nienaturalnie. A to już nie jest ładne..

jopek

Liczba postów : 11

Pisanie by jopek on Pon Kwi 09, 2018 8:50 am

A takie powiększanie coś boli? No i jak sobie z tym radzić? Koleżanka ostatnio mówiła, że stosowała jakieś znieczulenie w kremie. Ktoś z Wa słyszał o czymś takim?

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Wto Lis 13, 2018 7:14 pm